Oudezijds Voorburgwal 304, 1012 GL te Amsterdam
Gebouw Frascati, in het vierde kwart van de 19e eeuw opgetrokken door J. van Looy, met gepleisterde gevel in eclectische neo-renaissancestijl.
8 Resultat(en)
Gouvernementshuis. Thans paleis van de commissaris der koningin. In 1615 als Jezuietencollege gesticht, in 1629 ingericht voor de gouverneur van 's-Hertogenbosch en in 1768-1769 geheel verbouwd door Pieter de Swart...
Voormalig Spaans of Brabants Gouvernement, XVI A, gewijzigd in 1670 en later, gedeeltelijk gerestaureerd in 1916/1917. De brede lijstgevel van het mergelstenen gebouw bezit rechts op de verdieping nog drie vensters in 16e...
Inleiding Met diverse stijlelementen in 1935 naar een ontwerp van Rijksbouwmeester Ir. G.C. Bremer in opdracht van het bestuur van de Provincie Limburg gebouwd GOUVERNEMENTSHUIS. Het gouvernementshuis werd op de locatie van...
Inleiding VEILINGGEBOUW uit 1901 naar ontwerp van de Dordtse architect H.A. Reus (1872-1935). Op het perceel stonden oorspronkelijk drie zestiende-eeuwse panden. Het middelste pand had een voorerf waar de veiling plaatsvond...
Omschrijving: Het VEILINGKANTOOR is samengesteld uit een aantal in breedte en hoogte verschillende, rechthoekige bouwvolumes. Deze volumes hebben alle een plat dak, voorzien van gesmoorde gevelpannen. De gevels van het...
Inleiding VEILINGGEBOUW in de Zakelijk Expressionistische trant met invloeden van de Nieuwe Haagse School, bestemd voor de veiling van groente en fruit, uit 1929 met een kantoorgedeelte en eigenlijke veilinghal en daarachter...
Inleiding De Rotterdamse Citrusveiling betrok in 1955 een gebouw aan de Marconistraat in het westelijk havengebied van Rotterdam. Het VEILINGGEBOUW was een initiatief van drie fruitimporteurs: Jan van den Brink's Im- en...