Oudezijds Voorburgwal 304, 1012 GL te Amsterdam
Gebouw Frascati, in het vierde kwart van de 19e eeuw opgetrokken door J. van Looy, met gepleisterde gevel in eclectische neo-renaissancestijl.
15 Resultat(en)
HERMITAGE ANNEX HONDEHOKKEN EN ROTSPARTIJEN. In 1988 gerestaureerde hermitage onder rieten schilddak met bolle dakschilden en rode nokpannen, met aan weerszijden een hondehok met pannen zadeldak, uit ca. 1850, aan de...
Omschrijving De rechts naast het hoofdgebouw gelegen HONDENKENNEL annex HOUTOPSLAGLOODS is op een rechthoekige plattegrond opgetrokken onder een flauw hellend zadeldak met ongelijke dakschilden. De voorgevel is deels open...
Inleiding Het folly-achtige HONDENHOK, dat behoort bij de stelpboerderij uit 1906 aan de Rijksstraatweg 50, staat in de tuin, aan de noordwestzijde van de boerderij. Het is een ontwerp van architect Swart uit Heerenveen. Het...
Omschrijving HONDENVERBLIJF gebouwd omstreeks 1915 op een ovaalvormige plattegrond. De ovaal is betegeld en voor de helft omsloten door een rollaag . Op de rollaag bevindt zich een smeedijzeren hek bestaande uit spijlen. Aan...
Omschrijving KOETSHUIS met HONDENHOK daterend uit het begin van de twintigste eeuw bevindt zich tegen de westgrens van het huidige perceel. Het koetshuis, bestaande uit één bouwlaag met rechthoekige plattegrond heeft...
Inleiding LUCHTHAVENGEBOUW. Gebouwd in 1934/1935 naar ontwerp van ir.D.Roosenburg voor de toenmalige burgerluchthaven Welschap. Het pand is in een Functionalistische stijl gebouwd en kwam tot stand in het kader van een...
Inleiding VEILINGGEBOUW uit 1901 naar ontwerp van de Dordtse architect H.A. Reus (1872-1935). Op het perceel stonden oorspronkelijk drie zestiende-eeuwse panden. Het middelste pand had een voorerf waar de veiling plaatsvond...