Oudezijds Voorburgwal 304, 1012 GL te Amsterdam
Gebouw Frascati, in het vierde kwart van de 19e eeuw opgetrokken door J. van Looy, met gepleisterde gevel in eclectische neo-renaissancestijl.
24 Resultat(en)
Hoekpand Loppersummergang onder zadeldak tegen puntgevel uit 1624. v.m. Loppersummer Veerhuis. Boven zijgevel grote Vlaamse top.
Veerhuis 't Vaantje. Aan de Dommel, nabij Vught. Bakstenen gebouw met schilddak van pannen. Zeventiende-achttiende eeuw. Gerestaureerd 1965.
"Zgn. Katerveerhuis". Gepleisterd blokvormig gebouw, midden 19e eeuw, bestaande uit souterrain en bel-etage. De wanden geleed door pilasters met verdiepte velden. Kroonlijst met voluutconsoles, empire schuiframen in de...
Inleiding Het Veerhuis is in 1821 gebouwd in opdracht van de kuiper/koopman Klaas Koning, die in 1829 burgemeester van de gemeente Oldemarkt werd. Het is gebouwd als veerhuis annex schipperscafé aan de in 1964 gedempte en in...
Inleiding VEERHUIS in 1871-1872 in een Ambachtelijk-traditionele bouwtrant gebouwd door de plaatselijke metselaar Gijsbert den Besten. Het gebouw was bestemd als wachtgebouw, agentschap voor de beurtschippers en woning voor...